İÇERİĞİ SETUR MARİNALARI İÇİN ÖZEL TASARLANAN EĞİTİMLERDE BULUŞUYORUZ.

EĞİTİMLERİMİZDEN BİRİ MÜDÜRLERİMİZ İÇİN DÜZENLENECEK OLAN PERFORMANS GELİŞTİRME DEĞİŞİME LİDERLİK, DİĞERİ İSE YÖNETİCİLERİMİZE ÖZEL PERFORMANS KOÇLUĞU VE KÜLTÜREL OLGUNLUK.

Birbirini tamamlayacak bu eğitimler, sadece iki günlük bir online platform ilişkisinin çok daha ötesinde olacak. Bilgilerinizi taze tutmak için sizleri yormayacak bazı kısa hatırlatmalar için bağlantılar göndereceğiz.  İster bilgisayarınızdan, isterseniz de akıllı telefonlarınızdan buradaki hatırlatmalardan faydalanabilirsiniz. Amaç sezona ve sonraki sezonlara hem donanmış, hem de yüksek bir moralle girmek. Bizlerle birlikte çabalayan, kollarını hedefler için sıvamış, ders çıkartmayı bilen, öğrenmeyi öğrenmiş bir ekip ruhu yaratmak için bazı araç ve taktikleri konuşacağımız eğitimlerimiz Mart ayında başlayacak.

Örgütsel gelişimde belki de en önemli unsur insanların kendi gelişim süreçlerinin sorumluluğunu  üstlerine almaları. Sorumluluk almaktan kaçan, yapılacak işleri ucundan tutan,  takipçilik kası zayıflamış insanlarla çalışmak elbette hiç kimse istemiyor. Ne var ki, bu tarz  tutumlara sahip çalışan nüfusu inanılamayacak kadar kalabalık.

Peki, sorun nerede? Sadece kuşaklar değişiyor diye olamaz bu sorumluluktan kaçma eğilimi! Bu eğilimin sebebi güvende hissetmemek olabilir mi? Çünkü çok iyi biliyoruz ki; İyi liderler insanları güvende hissettiren kişiler. Böylece değişim ve gelişim devam edebiliyor.

Gelin birlikte bir yolculuğa çıkalım, Değişen bir kültüre insanları nasıl adapte edeceğimizi birlikte keşfedelim.  Ortak amacımız misafirlerimizi memnun etmek ise demek ki işin sahibi yani patronumuz onlar. Takımı, işin asıl amacına hizmet edecek tüm eylem ve becerileri geliştirmek de yöneticilerin asli görevi.

Kültürel olgunluk için etkin performansa nasıl liderlik edeceğinizi denenmiş taktik ve tekniklerle anlatacağımız eğitimimizde görüşmek dileğiyle…

Eğitmen Ufuk Koç Kimdir?