UFUK KOÇ 

25 YIL MI OLMUŞ? 


 

 

Lisans ve yüksek lisans eğitimini turizm ve iletişim alanlarında tamamlayan Ufuk Koç, on yıl boyunca bu sektörün farklı kulvarlarında hizmet verdi. 1996 yılında turizm alanında hem yatırım, hem de yönetim danışmanlığı hizmetlerine yöneldi. Beş yıl İstanbul Üniversitesinde süren öğretim görevliliği döneminin paralelinde ilk kurumsal eğitimlerini vermeye başladı. Aynı yıllarda Akademi İstanbul İletişim ve Sanat Okulları’nda İletişim Okulu Başkanlığı ve Satış Direktörlüğü görevini üstlendi.

2009 yılında 100.Faktör Yönetim Danışmanlığını kuran ufuk Koç, 1996 yılında başladığı kurumsal eğitimciliğe ek olarak 2002 yılından itibaren yönetim danışmanlığı şemsiyesi altında; yönetici ve kariyer koçluğu, performans yönetimi sistemleri kurulması, değişim yönetimi, süreç iyileştirme gibi hizmetleri vermekte. Koç, ayrıca Türkiye’deki yabancı çalışanlara İngilizce yönetim, iletişim, problem çözme, müzakere ve motivasyon eğitimleri veriyor.

2001’den bu yana NLP pratisyeni olan, NLP tekniklerini tüm eğitim ve danışmanlık tasarımlarına uygulayan Ufuk Koç, satış profesyonellerinin yaşam ve iş kaliteleriyle sağlıklarını ele alan, halen üç baskı yapan Kurşun İşlemez Satışçı kitabını 2010 yılında yayınladı. Zaman zaman makale, blog yazıları yanında video röportajları yayınlanan Koç, karma bir danışman topluluğunun kaleme aldığı İtirazım Var kitabının da ortak yazarlarından biri.

Koç, 1967 İstanbul doğumlu. Evli ve bir çocuk babası. Toprakla, su altıyla, güzel yemeklerle, gezip tozmakla, değişik disiplinlerdeki araştırmaları didiklemekle zaman geçirmeyi seviyor.

 

 

ırmak Örnek 

OYUNCU 


İzmir doğumlu . Irmak Örnek Lisans eğitimini Reklamcılık üzerine yaptı. Yüksek Lisans için Oyunculuk bölümünü seçti. 2012 yılında İstanbul Şehir Tiyaroları’nda profesyonel kariyerine oyuncu olarak başladı.

 

Çeşitli dizi ve tv filmi projelerinde yer aldı oyunculuk ve sunuculuk yaptı. Halen İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosunda oyunculuğa devam etmektedir. 2019 Yılından itibaren Kadın Kanalı ile Youtube da içerik üretiyor. 

“Üç tür insan görmekteyiz;
olayları gerçekleştirenler
onları seyredenler
olup bitene hayret edenler”
John Bernard Shaw

Uzm. Psikolog Çağın Mert Öğüt

Geleneksel psikoterapi yöntemlerini  icra etmeye devam ederken bütüncül yaklaşımla, doğu – batı sentezi olarak birleştirdiği yöntemle biyoenerji yönelimli psikoterapi yöntemini geliştirmiş ve uygulamaktadır. Kaygı, panik atak, stres yönetimi, düşünceleri susturamama, geçmişi affedememe, psikosomatik ağrılar (stres kaynaklı ağrılar), stres kaynaklı dermatolojik problemleri başta gelen özel ilgi alanlarıdır.

2008 yılından bu yana klinik alanda çalışmakla birlikte, aynı zamanda özel gruplara ve kurumlara eğitim ve atölyeler düzenlemektedir. Bugüne kadar en çok tercih edilen atölye konularından bazıları: Erteleme/Harekete geçme, duygusal dayanıklılık, planlama, problem çözme, düşünme becerileri, iletişim ve kaygı atölyesidir.

“Gerçek zorluk yeni fikir bulmak değil, var olandan kurtulabilmektir”. 
Keynes

The good Company

bir şey başarmak lazım


 

Başarımızı parayla değil, insanlığa yaptığımız hizmetle ölçüyoruz. Bir lider ya da yönetici olmadan önce insan olmayı öğretiyoruz. Irk, renk, dil, din, cinsiyet, yaş ayırt edilmesine var gücümüzle karşı çıkıyoruz. Bir işin sadece ehline verilmesi gerektiğini, performansın ise elde edilen sonuçlar kadar amaca hizmet eden eylemlerle ölçülmesi gerektiğini savunuyoruz. 

Tüm paydaşların birlikte çalıştığı, kazandığı, birlikte büyüyen ve gelişen organizasyonlar hedefliyoruz. İçinde bulunduğu çevreden kendisini soyutlamayan, küresel iklim felaketinde payının farkında olan insancıl, iyi kalpli, sevilen markalar yaratmak istiyoruz. 

 

Beden, ruh ve zihin sağlığının dengesini kurmak  organizasyonel gelişim için de şart.